Konyaaltı ev temizliği AKARSU Temizlik

Konyaaltı ev temizliği AKARSU Temizlik

Günlük yaşantımızın büyük bir bölümü geçirdiğimiz ev ve işyerlerimizin sağlığımızı tehdit etmemesi için temiz ve hijyenik olması gerekmektedir. Evlerde ev hanımları günlük rutin temizliklerini yapsa da koltuklar, halılar arasına derinlemesine işlemiş olan kirlerin günlük temizlikle arınması mümkün olmamakta ve derinlemesine temizlenmesi gerekmektedir. Ofisler yoğun çalışma ortamı olduğundan süreklilik arz eden bir kirlenme mevcuttur. Antalya Temizlik Şirketleri arasında bizi tercih ederek ev ve ofislerinizin temizliğini en ince ayrıntısına kadar yaptırabilirsiniz.

Koltuk temizliği, cam temizliği, inşaat atıkları temizliği, halı temizliği, mutfak dolapları, panjurlar, pimapenler, yatak altı, gardırop üstleri, banyo, tuvalet, klimaların temizliği Antalya Ev Temizliği firması olarak itina ile yapılarak yaşadığınız alanlar tertemiz ve hijyenik hale getirilmektedir. Ev içerisindeki tozlar ve kirler zaman içerisinde koltuklarınızın içine işlemekte ve yüzeysel süpürge işlemi ile bunların temizliği mümkün olmamaktadır. Bizi aramanız durumunda koltuklarınızın temizliği için evinize gelen ekibimiz öncelikle koltuklarınızı süpürerek kaba temizliğini yapacaktır. Sonrasında özel temizleme makinası ve aparatları ile koltuklarınıza temizlik sıvısı püskürtülerek derinlemesine işlemiş kirlere temas edilir. Makine üzerindeki temizleme fırçası ile temizlenir ve kirli su makine içerisine çekilir. Temizlenmiş koltuklarınız 1 gün içinde kuruyarak kullanıma hazır hale gelecektir. Aynı şekilde halılarda içerisinde birçok kir ihtiva etmekte ve derinlemesine temizlik ile bunlar temizlenebilmektedir. Halıların etkin bir biçimde temizlenebilmesi için vakumlu cihazlarımızı kullanmaktayız. Halı temizleyici özel şampuanlar ile halınızın her köşesine uygulanmakta, halı fırça aparatlı vakumlu makine ile derinlemesine işlemiş kirler halınızdan söküp atılmaktadır. Özellikle yüksek katlı binalarda cam temizliği sorun olmakta ve dış cephe cam temizliği firmamızın tecrübeli ekipleri tarafından yapılmaktadır.

Kiracının boşaltmış olduğu evlerin bir an önce temizlenerek yeni sahipleri için hazırlanması gerekmektedir. Bu amaçla Konyaaltı Ev Temizliği firması olarak müşterilerimizin belirtmiş olduğu daireye giderek daire içerisindeki tüm odalar, mutfak ve mutfak dolapları, yağ kaplanmış aspiratör, mutfak tezgâhı, banyo, tuvalet, balkon ve camlar, yerler, kartonpiyerler ve örümcek ağları itina ile temizlenerek daire sahibine sağlıklı, hijyenik bir ortam teslim edilmektedir. 

Top