Antalya Ev Temizliği

Akarsu temizlik firmamız sayesinde işkence haline gelen ev temizliği sorunundan kurtulabilirsiniz. Evleriniz yaşam alanlarınızı dolduran ve hayatın vazgeçilmez tüketim malzemelerinin olduğu yerdir. Bu nedenle temizliği de çok önemlidir.

Bazı bayanlar çalıştıkları için bazı bayanlar ise rahatsız oldukları için ev temizliğine yetişememektedir. Bu noktada devreye giren firmamız. Antalya ev temizliği hizmeti ile bayanları bu sıkıntıdan kurtarmaktadır. Müşteri memnuniyeti politikası ile hareket edilerek en iyi hizmet verilmektedir. Antalya çevresinde 2000 yılından bu yana hizmet veren firmamız, temizlik konusundaki hassasiyeti ile diğer firmaların önüne geçmiştir. Ev temizliği, villa temizliği ve daire temizliği hizmetlerimiz ile her alanda yanınızdayız. Profesyonel eğitimli olan çalışanlarımız ile sizlere en iyi ve en kaliteli temizlik hizmetleri sunulmaktadır. Detaylı ev temizliği hizmeti veren firmamız; oda ve salon temizliği, mutfak temizliği, lavabo – banyo – tuvalet temizliği gibi birçok farklı temizlik hizmeti sunmaktadır.

Temizlik sektöründe sunulacak olan hizmetin somut hale getirilmesi gerektiğini bilen firmamız, verdiği hizmetlerin neler olduğunu açıkça belirtmektedir. Müşterilerimizin memnuniyeti bizim için paradan daha değerlidir. Bu nedenle verdiğimiz hizmeti büyük bir titizlik ile yapıyoruz.

% 100 Memnuniyet Garantisi Evin her alanını mükemmel derecede temizleyen elemanlarımız, müşterilerimizin istekleri doğrultusunda temizliklerine devam etmektedir. % 100 müşteri memnuniyeti garantisi veren firmamız, en iyi ve en deneyimli elemanlar ile hizmetlerini sürdürmektedir. Kapsamlı temizlik şirketleri arasında olan firmamız, profesyonel bir anlayış ile hizmet sunmaktadır. Sizlerin isteğine göre hem yarım gün hem de tam gün ev temizlik hizmetleri sunulmaktadır.

Yasal evraklar ile çalıştırılan elemanlarımız, alanlarında eğitim almış kişilerdir. Evlerinizdeki eşyaların türüne göre temizlik hizmetleri uygulanmaktadır. Örneğin lake mobilyalar nemli ve iz yapmayan bezler ile silinmektedir. Ahşap mobilya temizliğinde ise önce bakıma ihtiyacı olup olmadığına bakılır. Hizmetlerimiz sadece ev içi temizlik ile sınırlı değildir. Genelde en çok korkulan dış cephe temizliği de firmamız tarafından sunulmaktadır. Özellikle de yüksek yapılı binalarınızda temizlik işlemleri sırasında çok büyük önlemler alınır ve en iyi hizmet verilir. Firma olarak müşterilerimizin memnuniyeti doğrultusunda hareket ediyoruz. Ayrıca fiyatlarımızı da yine siz değerli müşterilerimizi düşünerek belirliyoruz. Sizde ihtiyacınız olan temizliği firmamız ile karşılamak isterseniz bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Top