Konyaaltı Yangın, İnşaat ve Dış Cephe Temizliği

Konyaaltı Yangın, İnşaat ve Dış Cephe Temizliği

Birçok farklı sebeplerden dolayı yangınlar meydana gelmektedir. Yangından sonra ortamın tekrar kullanılabilmesi için hasarların onarılması ve ortamın temizlenmesi gerekmektedir. Konyaaltı yangın temizliği firması olarak yangından sonra gereken tüm ihtiyaçlarınız için hizmet vermekteyiz. Yangından dolayı eşyalara koku sinmesi, duvarların ve tavanların iz olması gibi geriye birçok yapılması gerekenler kalmaktadır. Tüm bu yapılacak işlemleri profesyonel ekibimizle kısa sürede halletmekteyiz. İlk olarak tüm pislikleri temizledikten sonra iki üç kat boya ile tavanları ve duvarları boyamaktayız. Havalandırma yaparak ortamdaki is kokusunun çıkmasını sağlamaktayız. Yıpranan duvarları ve eşyaları onararak, eşyaları vakumlu temizleme cihazlarıyla temizlemekteyiz. Kıyafetlerin temizlenmesi için de kuru temizlemeyi kullanmaktayız. Tüm bu hizmetlerimizi sizlere uygun fiyatlarla sunmaktayız. Hizmetlerimizden yararlanmanız için bizi tercih etmeniz yeterli olmaktadır.

Bazen yeni yapılan bir binada, bazen de içerisinde oturduğunuz ev için inşaat yapılması gerekebilir. Yapılan inşaat sonrasında ise detaylı bir temizlik yapılması gerekmektedir. İnşaat sonrası temizlik için son teknoloji ile geliştirilmiş ekipmanlar kullanmaktayız. Temizlikte kullanmış olduğumuz malzemeleri özenle seçmekteyiz. Ekibimizde yeterli sayıda ustalarımız mevcut olduğundan dolayı anlaştığımız sürede temizliği bitirmekteyiz.İçerisinde eşya bulunan tadilatlarda, temizlik sırasında kullandığımız malzeme ve ekipmanlara dikkat etmekteyiz. Ticari mekânların temizliğinde ise kısa sürede bitirmeyi amaç edinerek sizleri mağdur etmemekteyiz. Konyaaltı inşaat temizliği firması olarak profesyonel ekibimiz eşliğinde sizlere sorunsuz bir hizmet vermekteyiz.

Dış cepheler belli bir süreden sonra birçok sebepten dolayı kirlenmektedir. Bu yüzden temizletmek istediğiniz dış cepheleriniz için Konyaaltı dış cephe temizliği firması olarak hizmetinizdeyiz. Yanlış malzeme sonucunda dış cephelerde kalıcı hasar oluşabileceği için, temizlik esnasında her yüzey için farklı temizlik maddeleri kullanmaktayız. Binanın dış cephe temizliğini yılda iki kez yaptırarak kirlere ve meydana gelen yıpranmalara karşı önlem alınmış olunur. Uzun ömürlü kullanılabilmesi ve görsellik açısından dış cephe temizliği oldukça önemlidir. Vinç, asma sepet, makaslı platform, örümcek vinç gibi iş makinelerini kullanarak hizmet vermekteyiz. Hizmetimiz sırasında gerekli eğitimleri almış personellerimiz ile iş güvenliğini de sağlamaktayız. Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

Top