Antalya Dış Cephe Temizliği Akarsu temizlik

Antalya Dış Cephe Temizliği Akarsu temizlik

Yangından zarar gören ev ve ofislerin temizlenmesi genellikle temizlik konusunda eğitimi olmayan kişilerin korkulu rüyası haline gelmektedir. Bu konuda özel eğitimlere tabii tuttuğumuz uzman temizlik ekibimiz ve en kaliteli temizlik ekipmanlarımız ile mekanı is ve kurumdan temizlenmiş bir şekilde sizlere teslim etmekteyiz. Antalya yangın temizliği kapsamında zemin temizliği, duvar-tavan silimi, halı yıkama, koltuk yıkama, mobilya temizliği, cam temizliği yaparak, bu işlemlerin yapımında vakum ve buhar tipi temizlik gereçleri ile yapmaktayız. İlk adım olarak işlemden birkaç gün önce alana gelerek incelemesini yapıyor ve işlemin kaç gün süreceği bilgisini sizlerle paylaşıyoruz. Bunun yanında fiyat teklifimizi sunuyor ve prosedürü tamamlıyoruz.

Antalya Dış Cephe Temizliği

Evlerin yaşanan farklı hava koşulları ile cephelerinde topladığı kir ve lekeler bir zaman sonra rahatsız edici bir görüntü haline dönüşür. Antalya dış cephe temizliği kendi başına halletmek isteyenler ilk etapta karşılarındaki durumun ciddiyetinin farkında değil. Normal bir evi temizleme süresi ile dış cephe temizliği bir evin sadece bir odasını temizlemek eşdeğerdir. Durum böyle olunca evini kendi temizlemeye kalkışanların bir hafta ile on gün arasında sürekli temizlik halinde olması gerekir. Tabi bu temizlik gözle görülen kirleri temizleyecektir. Sokağı ne kadar temizleyerek ev haline dönüştürebilirsen dış cephe temizleyip yaşanabilir bir hale sokmak arasında bir fark yok. Temizlenen mekanın tam anlamıyla mikroplardan arınması için evin tüm ömrü boyunca sadece bir kere özel kimyasallar ve makineler ile temizlikten geçmesi şarttır.

Antalya İnşaat Temizliği

Antalya inşaat temizliği konusunda sektörün önde gelen firmaları arasında bulunan şirketimiz, alanında eğitim verdiği ekibi ile evinizi kullanıma hazır hale getiriyor. Ev temizliği konusunda titiz hanımlar inşaat sonrası bir daireyi temizlemek için haftalarını harcamaları kaçınılmaz bir durum. Elindeki kimyasallar ve temizlik malzemeleri ile daha iyisini beklemek yanlış olur. Bu tip mekanlara büyük ölçekli makineler ve güçlü kimyasallar ile temizlik uygulaması yapılmalı. Şirketimiz uzman kadrosu ile evinizin, ofisinizin ya da fabrikanızın büyüklüğüne göre yeteri kadar kişiyi ve malzemeyi bir araya getirerek 1-2 gün içerisinde temizlik işlemi tamamlanmış olarak size geri teslim ediyor. Size de aileniz ile birlikte sağlıklı hijyenik bir şekilde evinizin tadını çıkarmak kalıyor

Top