Antalya yangın temizliği AKARSU Temizlik

Antalya yangın temizliği AKARSU Temizlik

Beklenmedik kazalar sonucu çıkan yangınlar büyük hasarlar vermektedir. Yangın temizliğinde ilk temizlemeden sonra genellikle kesin bir hizmet sağlanamamaktadır. Antalya yangın temizliği firması olarak tecrübelerimize güvenip aşamalarla sizlere temiz bir mekan sunmaktayız. İlk olarak tüm pislikleri temizledikten sonra tavanları ve diğer yerlerin boya işlerini halletmekteyiz. Sonra tekrar ince bir temizlikle mekanınızı eski haline getirmekteyiz. Kokular ve yıpranmalar için profesyonel bir hizmet sunmaktayız. Çok zor olan yangın temizliği firma çalışanlarımız tarafından eksiksiz olarak halletmekteyiz.

Dış cephe temizliği çok kolay yapılan bir temizlik değildir. Antalya dış cephe temizliği firması olarak cam ve metal olan yüzeyler farklı temizlik maddeleri kullanılarak temizlemekteyiz. Yanlış malzeme kullanılarak yapılan temizlik cepheye zarar verebilir ve kalıcı hasar oluşturabilmektedir. Bir binanın dış cephe temizliği yılda iki kez yapılmalı ki ancak o zaman kalıcı sert tabaka kirlere karşı önlem anlınmış olunmaktadır. Firma olarak hizmetimiz sırasında cephenin yağmur, kar ve toza karşı korunmasını sağladığımız gibi estetik görünüşünü de kaybetmemesini sağlamaktayız. Vinç, asma sepet, makaslı platform, örümcek vinç gibi iş makinelerini kullanarak hizmet vermekteyiz. Hizmetimiz sırasında iş güvenliğini sağladığımıza dair gerekli belgeleri sizlere sunmaktayız.

Herkesin bildiği üzere inşaat sonrası temizlik diğer hizmetlere göre daha çok dikkat istemektedir. Özellikle içeride eşya bulunurken yapılan tadilatlarda, temizlik sırasında kullanılacak olan malzemelerin seçiminde dikkat edilmesi gerekmektedir. Kullanılan temizlik malzemelerinin içerisinde bulunan bazı maddeler eşyalara zarar verebilmektedirler. Bu yüzden malzeme seçimini yaparken ortamda bulunan eşyaları dikkate almaktayız. Temizlik sırasında ilk olarak eşya varsa onları koruma altına alıp, yerlerini değiştirerek işe başlamak tayız. Tecrübelerimize dayanarak oluşturmuş olduğumuz çalıma taktikleri sayesinde temizlik bittikten sonra istediğiniz görüntüyü bulabileceğinizden emin olabilirsiniz. Özellikle ticari mekanların temizliğinde kaliteli ve zamanında biten temizlik önemlidir. Çünkü bu mekanın temizlenip bir an önce düzenin kurulması gerekmektedir. Zamanla yarışmak bizim için hiç sorun teşkil etmeden kaba pislikleri en kısa sürede temizler ve anlaştığımız sürede sizlere temiz bir ortam teslim etmekteyiz. Antalya inşaat temizliği için ihtiyaç duyduğunuz her an bir telefon kadar uzağınızdayız. Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

Top