Ev temizliği Akarsu temizlik

Ev temizliği Akarsu temizlik

Evlerinizin temiz ve düzenli görünmesi için steril ve planlı bir temizlik uygulaması gereklidir. Firmamız ev temizliği konusunda uzman personel kadrosuyla temizlik sorununa kalıcı çözümler getirmektedir. Temizlik firmamız İsteğe bağlı olarak günlük, haftalık, aylık periyotlar halinde evlerinizde temizlik hizmeti vermektedir. Ev temizliği detaylı çalışma gerektiren bir uygulamadır. Belirli bir program dahilinde yapılır. İşinin ehli temizlik kadromuz evinizde detaylı ve hassas bir şekilde, oda temizliği, cam, banyo, wc ve mutfak ve zemin kaplamalarını içine alan alanlarda temizlik yapmaktadır. Genel temizliğe ek olarak isteğe bağlı ekstra temizlik de yapılmaktadır. Firmamız talep edeceğiniz her tür ev temizlik işlerinde en uygun fiyatlar ve hijyen garantisi ile hizmet sunmaktadır.

Antalya İnşaat Temizliği

Klasik ev temizliğinden oldukça farklı olan inşaat temizliği, firmamız tarafından en etkili yöntemlerle en uygun fiyat seçenekleri ile yapılmaktadır. İnşaat yapım aşamasından sonra evlerin zemin, duvar, cam ve diğer yaşam alanlarında, etkili bir çalışma gerektiren bir temizlik uygulaması gereklidir. Normal temizliklere göre son derece zor koşullarda yapılır. İnşaat sonrası kalan moloz artıkları, zeminde kalan alçı ve beton kalıntılarının itina ile defalarca su ve kimyasal madde yardımı ile temizlenmesi zorunludur. Diğer tüm alanlarda olduğu gibi Antalya inşaat temizliği olarak bu konuda da uzman ve bilgili personellerimizle sizlere hizmet sunuyoruz.

Antalya Zemin Temizliği

Zemin temizliği profesyonel bir çalışma gerektiren işlemlerden biridir. Zemini yıpratmadan ve çizmeden yapılması zorunludur. En önemli hususlardan biri kullanılacak olan ekipmanların uzman kişiler tarafından kullanılmasıdır. Antalya zemin temizliği firması olarak tüm zemin türlerine uygun ekipman ve özel karışım ihtiva eden kimyasal temizlik maddeleri ile hizmet vermekteyiz. Görselliğin ve parlaklığın önemli olduğu zemin temizliklerinde yıkama, kurutma ve parlatma hizmetleri itina ile en hassas şekilde yapılmaktadır. Firmamız fabrika, okul, alışveriş merkezleri, banka gibi büyük alanlara sahip yerlerde periyodik olarak da hizmet vermektedir. Tüm temizlik işlerinizde müşteri memnuniyeti garantisi ile en uygun fiyat ve ödeme koşulları ile hizmetinizdeyiz. Temizlik ve hijyen sizin için önemliyse firmamız hep yanınızda olacaktır.

Top