Antalya ev temizliği AKARSU Temizlik

Antalya ev temizliği AKARSU Temizlik

Evtemizliği hizmeti almak istediğinizde evin dolu veya boş olması önemlidir. Boş evlerde yapılan temizlik daha kolay ve hızlı tamamlanır. İnşaat sonrası kalıntılar işin süresini uzatabilir. Ev temizliği konusunda verdiğimiz hizmetlerde firmamız için önemli olan müşteri memnuniyetini sağlamaktır. Antalya Ev temizliği firması olarak temizleme işlemleri yapılırken, tüm camlar içten ve dıştan temizlenir. Pencere doğramaları, tavan ve duvar aksesuarları, kapılar ve kalorifer peteklerinin silinmesi, elektrik prizleri ve aydınlatma gereçlerinin temizliği yapılır. Dezenfekte malzemeleri kullanılarak banyo ve fayansları temizlenir. Banyodaki küvet, duşa kabin banyo dolapları ve lavabolar hijyen malzemeleri kullanılmak vasıtasıyla ovularak silinip temizlenir. Mutfak davlumbazları, dolapları ve elektronik eşyalarınız hassasiyetle temizlenir Tüm mobilya ve halılarınız itina ile temizlenir. Fayans, marley, parke türü zemin kaplamaları yıkanıp silinerek mükemmel bir temizlik sağlanır. Son olarak gereken yerlere dezenfekte edici kimyasal uygulaması yapılarak ferah mekanlarda sağlıklı yaşam alanları oluşturuyoruz.

Ofis temizliklerinde de müşterilerimize ayrıcalıklı hizmetler sunuyoruz. Büro ve ofis temizliği her ne kadar ev temizliğine benzese de ofislere giriş çıkış daha yoğun olduğundan farklı temizleme uygulamaları gerektirir. Bu türde temizleme yapılacak ofis, oda, depo gibi alanlarda farklı kimyasallar kullanılarak gerekli olan hijyeni sağlamaktayız. İş sırasında yapılan temizliklerde iş akışının kesilmemesine özen göstererek ve iş yeri gizlilik prensiplerine uygun personel ile temizleme işlemlerini uygulanmaktadır. Dışardan yoğun müşteri trafiğinin olduğu ofislerde Antalya ofis temizliği firmamız kullanım alanlarında göze hoş gelecek ve farkı hissettirecek temizlik uygulamaları ile hizmet sunmaktadır.

Diş cephe temizliklerinde yapılan uygulamalarda ise temizlik yapılacak yerin özelliğine göre farklı personeller ile yapılmaktadır. Çalışan tüm personelimizin güvenlik soruşturmaları firmamız tarafından yapılmıştır. Antalya dış cephe temizliği bu konularda müşteri hassasiyetine önem vermektedir. Dış cephe temizliği yapılacak alanla ilgili kullanılacak en modern araç ve gereçler ile yaptığımız hizmetlerde personel iş güvenliği en yüksek seviyede tutulmaktadır. Yaptırmakistediğiniz tüm temizlik işlerinde firmamız müşteri memnuniyeti odaklı çalışmaktadır. Ferah ve hijyenik yaşam alanlarında farklı çözümler üreten firmamız temizliğe önem veren tüm müşterilerimizin hizmetindedir.

Top