Antalya ofis temizliği AKARSU temizlik

Antalya ofis temizliği AKARSU temizlik

Evlerimizde yatak altları, koltukların altı, halılar ve ücra köşelerde biriken kirler gözden kaçmakta havaya karışan tozlar sağlığımızı tehdit etmektedir. Halı, koltuk ve yataklar özellikle kirlerin derinlemesine işlediği eşyalardır. Bu eşyaların yüzeysel temizliği çok fayda etmemekte vakumlu cihazlar ile halı dipleri ve koltukların arasında bulunan temizlenmesi gerekmektedir. Bu temizlik işlemi için özel vakumlu cihaz gerekmektedir. Antalya Temizlik Şirketleri arasında yer alan firmamız evlerinizde bulunan koltuk ve halılarınızı en ince ayrıntısına kadar temizlemekteyiz.

Evinizdeki banyo, tuvalet, salon, mutfak, oturma odası ve merdivenlerinizin temizliği özel kimyasal maddeler ve buhar makinaları kullanılarak detaylı yapılmaktadır. Mutfaklarda oluşan yağ lekeleri, banyoda oluşan sabun ve kireç lekeleri uygun temizlik malzemeleri ile temizlenerek hijyen sağlanmaktadır. Koltuklarınızın temizliği için detaylı süpürge işlemi yapılmakta sonra koltuk yıkama şampuanı koltuklarınızın üzerine püskürtülmektedir. Bir süre koltuklarınız üzerinde bekletilen şampuan koltuklarınıza işleyecek ve vakumlu cihaz ile kirli su makine içerisine çekilerek, kurumasını müteakip koltuklarınız ilk günkü gibi olacaktır. Firmamız temizlik konusundaki tecrübeli personelleri ile evlerinizi tüm mikroplardan arındırarak hijyenik bir ortam oluşturmaktadır. Antalya Ev Temizliği firmaları arasında güler yüzlü ekibimiz ve avantajlı fiyatlarımız ile müşterilerimize temiz ortamlar sunmaktayız. Firma olarak sunduğumuz hizmetler arasında ofis temizliği de yer almaktadır. Ofis, plaza ve evlerde verdiğimiz temizlik hizmetlerinde kaliteli temizlik malzemeleri ve gelişmiş makinalar kullanmaktayız. Ofislerdeki stor perdeler, klozetlerdeki sarı lekeler, tabure ve koltuklardaki lekeler itina ile temizlenerek sağlıklı bir ortam oluşturulmaktadır.

Çalışma veriminin artmasına olumlu katkı sağlaması açısından temiz bir ortam personelin yüzünü güldürecek ve motivasyonun artmasını sağlayacaktır. Antalya Ofis Temizliği konusunda deneyimli olan ekibimiz cam, çerçeve, kapı kolları, halıflex ve halıları uygun cihazlar ile temizlemektedir. Müşteri memnuniyeti konusunda özen gösteren ekibimiz inşaat, okul, fabrika, villa, apartman, hastane, otel, pansiyon ve dış cephe cam temizliğinde tecrübe sahibidir. TSE standartlarına uygun temizlik malzemeleri ile müşterilerin sağlığını dikkate alarak çevreye duyarlı davranmaktayız. Ekonomik fiyatlar ve profesyonel temizlik için Antalya da öncü firmamızı tercih edebilirsiniz. 

Top