Antalya dış cephe temizliği AKARSU Temizlik

Antalya dış cephe temizliği AKARSU Temizlik

Antalya temizlik firmamız istediğiniz her alanda temizlik hizmeti için başvuracağınız en iyi şirketler arasında ilk sırada yer almaktadır. Antalya temizlik firmaları olarak sizlere ve tüm yaşam alanlarınızı sağlıklı yaşam alanlarına çevirebilmek amacı ile hareket etmekteyiz. Ofis, ev, iş yeri, yüksek gökdelenler, hastaneler, avmler, fabrikalar, inşaatlar ve daha birçok alanlarda uzmanlığımız ile temizlik hizmeti vermekteyiz. Örneğin yüksek gökdelenlerin camları için kullandığımız her temizlik aracını herkes kullanılamaz. Yalnızca bu konuda bilgilendirilmiş ve aracın kullanılması öğretilmiş kişi ve kişilerce kullanılan cam silme araçları, yanlış kullanıldığında kaza riski artarak cam ve mal kaybına neden olacaktır. Bizler bu konuda personellerimize verdiğimiz bilgilendirme sayesinde hiçbir sorun yaşamamanız için elimizden geleni yaparız.

Antalya ve ilçelerinde yaşanan en büyük sorunlardan bir tanesi de eşyalı ev temizliği konusunda güvenilir ve işinin hakkını veren bir firma bulunmamasıdır. Fakat artık Antalya ili ve Lara ilçesinde Lara ev temizliği hizmeti verilerek bu sorun ve güvensizlikler geride kalmıştır. Yaşanan tüm olumsuz deneyimlerinizi unutturacak bir temizlik hizmetini alacak ve bu konuda yüz de yüz memnun olacaksınız. Özellikle eşyaları evleriniz için firmamızı tercih ettiğinizde bu konuda titiz ve detaylı bir hizmet sunarız. Kullandığımız bezler mikro fiber anti bakteriyel özelliktedir. Tüm camlarınız, dolap yüzeyleriniz dolap içleriniz, zemininiz, avizeleriniz, küvetiniz, tuvaletiniz, kapılarınız en ince detayına kadar temizlenir.

Ortak yaşam alanlardan olan avmler gün içinde birkaç kez temizlenmesi gereken halka açık alanlardır. Özellikle yemek katlarında hijyen problemi yaşamamak için günün belirli saatleri mutlaka temizlik yapılması gerekir. Firmamız Antalya avm temizliği konusunda göstermiş olduğu hassasiyet ve uzman ekip ve ekipmanları ile siz değerli müşterilerimize kusursuz bir avm temizlik hizmeti vermektedir. Kullandığımız tüm temizlik araçları müşterileri rahatsız etmeyecek görüntüde ve özelliktedir. Avm temizlik detayımız ise mekân içi ve ortak alanlar, yemek katı temizliği, sabit ve yürüyen merdiven temizliği, cam korkulukların temizliği, asansör ve metal yüzey temizlikleri, çöp kutularının temizliği, açık ve kapalı otopark temizliği gibi aşamalara ayrılmaktadır.

Top