Antalya Yangın Temizliği

Maddi ve manevi çok büyük kayıplara neden olan ev ya da iş yerlerindeki yangınlar, her ne kadar erken bir müdahale ile durdurulmuş olsa da geride kalan izlerini silmek oldukça zor bir hale gelebilmektedir. En çok da is ve duman nedeniyle odalar içerisinde kalmış olan birbirinden farklı eşyalar büyük bir kirlilik içerisinde kalabilmektedir. Eşyaların üzerine sinen bu kiri ve isi temizlemek için profesyonel bir destek alınması şart hale gelir. Köklü bir temizlik ile eşyaların üzerine sinen bütün iş ve diğer kirlilikler tamamen çıkarılmalıdır. Firmamız bünyesinde bulunan ve Antalya yangın temizliği konusunda büyük bir tecrübe sahibi olmuş çalışanlarımız ile birlikte özel olarak tutulan en iyi ekipmanlar ve güçlü kimyasal temizlik malzemeleri kapsamında bütün farklı mobilyalar ve diğer eşyalar üzerindeki is ile kir ve pas tamamen arındırılmaktadır.

Yangının ardından iş ve evlerde geride kalan tüm farklı eşyalar için sizlere profesyonel bir hizmet çatısı altında en iyi temizlik desteğini sunuyor ve eşyalarınızın üzerindeki bütün farklı is ya da kirleri en küçük detayına kadar tamamen ortadan kaldırıyoruz. Ofisler içerisindeki elektronik cihazlar ile birlikte oturma gruplarının üzerindeki bütün kirleri titiz bir biçimde ele alarak temizliyor ve yeniden en iyi şekilde kullanılır bir hale getiriyoruz. Ayrıca evlerdeki koltuk takımları ya da dolaplar ve halılar ile birlikte aklınıza gelebilecek bütün farklı eşyalar üzerindeki kir, pas ve is gibi çıkarılması çok zor pislikleri tamamen temizliyoruz. Yaşamış olduğunuz bu derin ve üzücü olayın ardından sizlere en iyi yangın temizliği hizmetini sunarak tüm eşyalarınızı yeniden kullanılır hale getirmekteyiz.

Tüm temizlik malzemelerimiz tamamen doğal ve organik ürünlerden oluşmaktadır ve bu sayede özellikle mobilyalarınız adına hassas bir çalışma yaparak kumaşlara ya da desenlere en ufak bir zarar vermeden tertemiz hale getirmekteyiz. Aynı zamanda yangının ardından büyük bir is ile kaplanmış duvarların temizlenmesi ya da boyanması, kapı, cam ve pencerenin yanı sıra tüm tekstil ürünleri de temizlik dahilinde yer almaktadır. Her türlü eşyalarınızın üzerindeki kötü ve ağır koku kaldırılarak yerine tamamen hoş bir koku özel temizlik malzemelerimiz ile yaydırılmaktadır. Bu konuda en iyi hizmeti alabilmek için hemen bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Top