Antalya Villa Temizliği

Villa temizliği uzmanlık ve hassasiyet gerektiren bir çalışma ile başarılı bir biçimde tamamlanır. Bu neden ile villa temizliği işlemlerinde alanında uzman bir kadroya sahip olan firmalar ile çalışmakta yarar bulunuyor. Antalya villa temizliği hizmetleri sunan firmamız başarılı bir kadro ile her işinde kusursuz sonuçlarına imza atmaya devam ediyor.

Hijyen Kurallarına Uygun Temizlik

Firmamızda çalışan personelimiz villa temizliği hizmeti verirken her türlü hijyen kurallarını dikkate alacak çalışmalarını sürdürüyor. Ayrıca temizlik öncesinde eşyaların hasar görmemesi için gerekli olan her türlü önlem alınmaktadır. Böylece sıfır hata prensibinden ödün verilmemektedir. Tüm bu ön çalışma sonrasında ise temizlik aşamasına geçilir.

Temizliğe öncelikle ortamın dezenfekte edilmesi ile başlanır. Temizlik işlemi esnasında hem çalışanların sağlığı açısından hem de müşterilerimizin sağlığı açısında ağır ve insan sağlığını tehdit eden sanayi ürünleri kullanılmamaktadır. Güvenilir bir temizlik anlayışı ile yola çıkan firmamız villa temizliğinde de her bir mekan için farklı temizleyici ürünler kullanmaktadır. Özellikle fayans ve yer temizliği yapılırken çizilmeye karşı önlem alınmaktadır.

Kusursuz Bir Çalışma

Özellikle sert zeminlerde, banyo ya da kalorifer aralarında kusursuz bir temizlik sağlayabilmek için buharlı makineler kullanılmaktadır. Buharlı makineler sayesinde villada ulaşılmayan hiçbir mekan bırakılmamış olacaktır.

Her biri alanında tecrübeli ve yetkinliğe sahip olan personelimiz işlerin söz verilen süre içerisinde bitirilmesi için öncelikle bir iş bölümü yapmaktadır. Bu doğrultuda villa temizliği oda oda tamamlanır.

Temizlik esnasında camlar için özel parlatıcı ürünler kullanılmaktadır. Bu ürünler fayans temizliğinde de kullanılarak parlak ve hijyenik bir mekan elde edilmektedir. Tüm bunların dışında kapı temizliği de yapılır. Kapı ve dolap gibi mekanlarda kullanılan temizlik ürünleri hassasiyet ile seçilir. Aksi halde yanlış ürün ahşap mekanlarda kabarmaya ya da şişme gibi problemlere sebep olabilir. Bunun için gerekli önlemler alınmaktadır. Ayrıca mutfak dolapları da yine müşterinin tercihine göre iç ve dış olarak detaylı bir biçimde temizlenmektedir.

Mermerlerin temizliği de beyazlığı korumaları açısından en uygun ürünler ile yapılıyor. Merdivenler ise farklı malzemeler kullanılarak yapılabildiği için temizliği kullanılan yapı malzemesi dikkate alınarak yapılmaktadır. 


Top