Antalya Mermer Cilalama

Akarsu Temizlik firmamız, mermer cilalama hizmeti ile merdiven, banyo ve lavabo gibi alanlarda bulunan mermer yüzeylerin parlak olmasını sağlayarak göze hoş gelen bir görüntü oluşturur. Özellikle de ticari alanlarda ve otel lobilerinde hassas bir görünüm sağlayarak misafirlerinizin büyük bir özen ile karşılanmasını ve ağırlanmasını sağlar.

Sökücü madde ile mermer yüzeyinde bulunan eski kirler temizlenir. Bu işlem sonunda biraz beklenir ve kullanılan maddenin etkisi artırılır. Zemin temizlenip iyice kuruduktan sonra sprey şişe ile zemin cilalaması hazırlanır.

Cila yapma işlemi için son teknolojik ürünler kullanılmaktadır. Profesyonel bir ekip ve kaliteli ekipmanlara sahip olan firmamız, siz değerli müşterilerimize en iyi Antalya mermer cilalama hizmetini sunmaktadır. Mermer cilalama yanında zeminlerin periyodik olarak bakımlarını da yapan firmamız, Avrupa standartlarına uygun cila malzemelerini kullanmaktadır.

Yoğun trafik altında kalan sert zemin kaplamaları, daha çabuk aşınmaya başla. Çok ağır şartlarda çalışmakta olan endüstriyel ortamlarda temizlik zorlaşır. Bu da planlama ihtiyacını doğurur. Firmamızın bulundurduğu yüksek kapasiteli cila makineleri ile her türlü ihtiyaca cevap veren kaliteli kimyasal ürünler, hızlı ve etkin temizliği sağlamaktadır.

Zemin temizliği ile cilalaması profesyonellik gerektirmektedir. Zaman içerisinde matlaşan bütün zemin kaplamalar uygun şekilde cilalanarak ilk günkü görüntüsüne kavuşturulur. Dünya’ca ünlü olan kristalize ve ekspert cila ürünlerine sahip olan Akarsu Temizlik, 20 yıldır biriktirdiği tecrübesi ile işinin ehli bir firma olmuştur.

Temel amacımız daima müşterilerimizin hizmetlerimizden memnun kalmasıdır. Bu anlamda para için değil memnuniyeti sağlamak için canla başla çalışıyoruz. Alanında uzman olan deneyimli ekibimizle, güler yüzlü bir ortamda hizmet almanızı sağlıyoruz.

Mermer cilalama işlemlerimiz, siz değerli müşterilerimizin işlem yaptırmak istediği alana göre değişmektedir. Yüzeylere hiçbir şekilde zarar vermeden yapılan mermer cilalama hizmetlerimiz garantili olarak verilmektedir.

Ürünlerimiz sayesinde mermer yüzeyindeki kayma sorunu ortadan kalkar. Mermer yüzeyleri ilk günkü gibi parlarken, işlem uygulanan yüzeye eklenen koruyucu maddeler sayesinde uzun süre kullanım olanağı sunulur. Zemini sertleştiren cilalama işlemlerimiz, yüzeyleri her türlü çizilmeye karşı korur. Kaliteli hizmetlerimiz için vakit kaybetmeden bizimle iletişime geçin.

Top