Antalya Koltuk Yıkama

Ev ortamında günlük hayatta en çok kullanılan eşyalardan biri olan koltuklar zaman zaman temizlenmelidir. Temizliği yapılmayan koltukların zaman içerisinde kötü bir görüntü oluşturacaktır. Bu neden ile özellikle profesyonel bir ekip tarafından koltuk temizliğinin yapılması hijyen açısından oldukça önemlidir.

Antalya koltuk yıkama hizmeti sağlamakta olan firmamız bu işlemi yerinde yapmaktadır. Müşterimiz için uygun gün ve saatte koltuk yıkama işlemlerini tamamlamaktayız. Çalışmalarımız genellikle koltukların türüne kirlilik oranına göre gün içerisinde tamamlanmaktadır.

Firmamızda çalışan her bir personel sektörün en deneyimlilerindendir. Bu da problemsiz ve hatasız bir çalışmanın öncelikli şartıdır. Ekip arkadaşlarımız çalışmalarına başlamadan önce temizliği yapılacak olan koltukların kumaş cinsini tespit etmektedir. Bu işlem her bir iş öncesinde gerçekleştirilir. Böylece kumaşa ve koltuğun cinsine uygun en doğru temizlik malzemesi belirlenmiş olur.

Ayrıca bu durum koltuğa uygun olan temizlik aracını belirlemede de yardımcı olmaktadır. Böylece çalışmalar tamamlandığında kumaş zarar görmez ve koltuklar ilk günkü kadar temiz bir görüntü elde eder.

Firmamız sektörde gelişme gösteren teknolojiyi de sürekli olarak takip ettiği için çalışmalarında en uygun cihazı kullanmaktadır. Temiz ürünleri içerisinde ise kaliteli ve konsantre ürünler tercih edilerek kusursuz bir hizmet anlayışı benimsenmiştir. Koltuk yıkama işlemi yapılırken kumaşın bozulmaması kadar renklerin solmaması ve canlılığını yitirmemesi de önemlidir. Koltukların temizliği öncelikle fırçalama işlemi ile başlatılır. Sonrasında ise şampuanlama işlemi başlar. Özellikle üzerinde lekeli olan bölgeler üzerinde yoğun bir temizleme işlemi gerçekleştirilir. Bütün bu çalışmalar bittikten sonra durulama işlemi de hassasiyet ile gerçekleştirilir. Koltuk yıkama işleminde durulama oldukça önemli bir aşamadır. Tamamen şampuandan arındırılmadığı zaman koltuklarda istenmeyen dalgalanmalar meydana gelecektir. Bu da kötü bir görüntüye sebep olacaktır.

Durulamanın özel bir dikkat ile yapılması hu açıdan önemlidir. Tüm bu aşamalardan sonra vakumlama işlemi başlar. Vakumlama sayesinde koltuktaki nem oranı en aza indirgenmiş olur. Bu sayede özellikle yaz aylarında koltuklar 5 ya da 6 saatte rahatlıkla kurumaktadır. Kuruma işlemi tam olarak sağlanana kadar koltukların kullanılmaması gerekir. Aksi halde lekeli bir görüntü oluşabilir.

Top