Antalya İnşaat Temizliği

İnşaat temizliği, temizlik türlerinden en zor olanıdır. Çünkü inşaat sonrasında molozlar ve harç kalıntılarının çıkarılması oldukça ciddi zaman ve emek gerektirir. Bunun yanı sıra boya, alçı ve fayans arası temizlikleri de eklenince insanı oldukça yoran bir süreç ile karşı karşıya kalmak mümkündür.

Antalya inşaat temizliği firması olarak yıllardır bu alanda verdiğimiz hizmetler sayesinde tüm bu zorlu

süreçte uzman kadromuz ile sizlere destek sunuyoruz.

Yeni bir eve yerleşmek için öncelikle iyi bir temizlik yapmak gerekir. Fakat bu ev yeni bir bina ise durum daha da zorlayıcı olacaktır. Bu durumda inşaat temizliği konusunda hizmet veren bir firmadan yardım almak işleri daha da hızlandıracaktır.

İnşaat temizliği firmamızda hizmet sunan tüm personel kendi alanında uzmanlaştığı için çalışmalarda da aksama yaşanmamaktadır. Böylece temizlik işlemi kısa süre içerisinde tamamlanır.

İnşaat temizliğine başlanmadan önce personelimiz temizlik için nelere ihtiyaç duyulacağı konusunda bir ön araştırma yapar. Ayrıca yapılacak olan işler de belirlenerek bir iş paylaşımı yapılır. Yapılan iş paylaşımı ile birlikte çalışma başlamaktadır.

İlk grup personelimiz camları temizler iken camlarda bulunan bantların ve boya kalıntılarının yumuşaması ve temizlenmesi için çeşitli kimyasallar kullanır. Fakat bu ürünler seçilirken mutlaka malzemeye göre tercih yapılır. Bu sayede malzemenin yapısı korunarak zarar verilmez. Sonrasında ise cam kazıyıcılar ile gerekli temizlik yapılır.

İkinci grup personel ise zemin kalıntılarını temizlemek için işe başlar. Yerde bulunan harçlar da yine camlardaki gibi kimyasallar ile yumuşatılarak kazınır. Ayrıca noktasal kazıyıcı işlemi uygulandığından zeminde herhangi bir biçimde çizilme ve yıpranma meydana gelmez. Ayrıca mutfak dolapları da yine en uygun kimyasallar ile sadece dış kısmı değil aynı zamanda iç kısmı da detaylı bir temizliğe tabi tutulur. Son olarak ise banyo ve tuvalet lavaboları da temizlenerek oda oda temizlik bitirilmiş olur.

İnşaat temizliği yapılırken firmamız tarafından tercih edilen her bir ürün TSE garantisine sahiptir. Bu neden ile zemine ya da dolaplara herhangi bir zarar gelmemektedir. Yılların verdiği tecrübe ve güven ile hizmetlerimizi sürdürüyoruz.

Top