Antalya Halı yıkama

Halılarımız görünmeyen birçok kir ve mikrobun barındığı ürünler arasında olmaktadır. Bu sebepledir ki düzenli olarak temizletmek ve hijyen hale getirmek önem vermemiz gereken konudur. Evlerde ve iş yerlerinde sağlıklı bir alan yaratmaya dair bu bakımın profesyonel ilkeler ile gerçekleşmesi de oldukça değerlidir. Şayet Antalya merkez ve tüm ilçelerinde artık sizi mutlu kılacak hizmetin tek gerçek seçeneği olan adres arıyorsanız işte bizimle bunu başarmanın daima kolay olduğundan söz edebiliriz. Farkını müşterilerinden aldığı olumlu geri dönüşler ile daima yansıtan şirketimiz aynı gün içerisinde adresinizde ya da halılarınızı tesislerimize getirerek yıkama işlemini gerçekleştirmektedir. 2 ile 4 gün arasında da teslim etme garantisini vermektedir.

Doğal ve Özel Solüsyonlu Temizleme Yapıyoruz

Her halının yapımı farklılık gösterebilir. Bizim için önemli olan bu doğal yapının bozulmaması ve korunmasının sağlanmasıdır. Bu sebeple doğal ve organik temizlik ürünleri göstermek öncelikli ilkemizdir. İlk gün ki gibi hijyen ve parıl parıl bir halının sahibi olmak ancak doğru bir solüsyon ile sağlanabilir. Sahip olduğumuz makineler % 100' e varan pozitif sonuçları getirmektedir. İtina ile yıkanılan halı yıkama sonucunda maksimum kuruma performansı da yine cihazlarımız ile yapılmaktadır. Son aşamamız ise siz müşterilerimize halılarınızı en iyi şekilde teslim etmektir. Bunun için kir ya da toz tutmayan naylonlar içine konulur ve tertemiz bir biçimde almanız sağlanır.

Titiz ve Ayrıntılı Halı Temizliğinin Öncüsüyüz

Akarsu temizlik ailesi olarak şehir ve çevresinde bizden daha iyisini asla bulamayacağınız bilgisini de verebiliriz. Daha uzun soluklu tim kirlerden arınmış bir halı için temizliği bize teslim ederek ne demek istediğimizi bizzat görebilirsiniz. Yaz kış, gece gündüz demeden bir an önce hallolmasını arzu ettiğiniz antalya halı yıkama istekleriniz için telefon numaramız üzerinden ulaşabilirsiniz. Temizlik sürecimize dair hem resim hem de video galeri bölümümüzün de sizlere yardımcı olacağına değinmek isteriz. Biz, sadece eşsiz ve lüks bir temizlik firması olmakla kalmıyor, bunun yanı sıra düzenli olarak uygun fiyat listelerimiz ile de adımızdan söz ettiriyoruz. Hepsi için acele edin ve bizi seçin.

Top