Antalya Bina Temizliği

İstanbul, Ankara ve İzmir gibi metropolitan şehirlerde yaşamak birçok alanda teknolojik kolaylıklar sağlamış olsa da önemli dezavantajları da mevcuttur. Bunlardan biri de artan nüfusa paralel şekilde gelişen hava kirliliği ve bunun en mikro hali olan toz partiküllerinin zamanla mekanları temizlik kriterinden uzaklaştırmasıdır. Dolayısıyla konut ve ofislerde temizlik ihtiyacı önemli bir konudur. Firma olaraksa, birçok farklı temizlik hizmet alanıyla değerli müşterilerimize yıllardır hizmet sunmaktayız. Temizlik hizmeti faaliyetlerimizden biri de bina temizliğidir. Bu oldukça önemli bir konudur. Zira dış cephe ile bina içinde kalan kirli kısımların hijyen gereksiniminin karşılanması gerekmektedir. Bina temizliğinin olmadığı ortamda mekanların içinin çok temiz olması da anlamından yitirecektir. Bu nedenle bina temizliği konut içi temizliğe paralel şekilde yürütülmelidir. Bu durum sadece konutlarda değil, endüstriyel alanların bina temizliğini de kapsamaktadır.

Merdiven kısımlarından çatıya kadar bina içi ve dış cephe kısımları firmamızın deneyimli personeli tarafından itinayla temizlenmektedir. Ayrıca plaza gibi yüksek binaların camları dahil dış cephe bina temizliği de yapılmaktadır. Antalya bina temizliği için 7/24 firmamızı iletişim adreslerinden arayabilir, bütçenize uygun fiyat teklifi alabilirsiniz. Sadece Antalya Merkez değil, diğer ilçeler için de temizlik hizmetimizden yararlanabilirsiniz.

Temizlik hizmetlerimiz sadece bina temizliğiyle sınırlı değildir. Bunun dışında dış cephe temizliği, avm temizliği, hastane temizliği, banka temizliği, endüstriyel yerlerde temizlik, otel ve pansiyon temizliği, yat ve gemi temizlik işleri, yangın sonrası afet temizliği, bahçe bakım temizlik hizmeti ve Antalya havuz temizliği de faaliyet alanlarımızdır. Bunun dışında halı yıkama ihtiyaçlarınız için de firmamıza ulaşabilirsiniz. Firma personelimiz temizlik öncesi hızlı bir keşif yapacak ve ardından çalışma hakkında bir ön bilgilendirme yapacaktır. Hazırlanan fiyat teklifi benimsenince tam verilen saatte temizlik hizmeti kaliteli bir süreç içinde sonuçlanacaktır. Temizlik konusunda sadece personelimiz deneyimli olmayıp, bu süreçte kullanılan tüm temizlik malzemeleri de kaliteli ürünlerden temin edilmektedir. İster iç mekanlar olsun, ister dış mekanlar olsun pırıl pırıl bir mekan görünümünü sizlere bırakıyoruz.

 Koşulsuz müşteri memnuniyeti ilkesinden hareket ederek, beğeneceğiniz bir hizmet vermenin memnuniyetini yaşıyoruz. Dolayısıyla her nevi temizlik işlerinde hizmetlerimizden çok memnun kalacaksınız.

Top