Antalya Banka Temizliği

Her gün binlerce insanın işlerini hallettiği, para çekip yatırdığı bankalar insanlar ve paralar ile birlikte çok sayıda mikroba da ev sahipliği yapıyor. Bu sebeple bankaların belli aralıklar ile temizlenmesi gerekiyor. Banka gibi kalabalık mekânların temizliği işlemleri sırasında bulaşıcı enfeksiyonların yayılma riskini azaltmak için bir takım yöntemlere başvurulması gerekmektedir. Bu yöntemlerin başında seçilen temizlik ürünlerinin dezenfektan özelliğinin sıradan ürünlere oranla çok daha yüksek olması gerekmektedir. Ayrıca temizlik işlemleri detaylı gerçekleştirilmeli, sık sık ve belli aralıklar ile temizlik işlemleri tekrarlanmalıdır.

Tek temizlik firması olarak temizlik sektöründe bulunmakta olan her türlü hizmet grubunda faaliyet göstermekteyiz. Antalya banka temizliğini de itina ile gerçekleştirmekte olan firmamız ile kaliteli hizmet almanın keyfini doyasıya yaşayabilirsiniz. Firmamız temizlik işlemleri sırasında son derece kaliteli temizleyiciler tercih etmekteyiz. Firmamız banka temizliği işlemleri başta olmak üzere hizmetlerimizde son derece deneyimli personeller tercih etmekte kaliteli hizmeti ve müşteri memnuniyeti ilkeleri çerçevesinde hareket etmekteyiz.

Firmamız şirket temizliklerinde gece hizmeti de vermektedir. Sunmakta olduğumuz gece hizmet politikası sayesinde gün içerisinde işleriniz katiyen aksamamakta, temizlik işlemleriniz gece vakti temizlenmektedir. Tek temizlik ailesi olarak yalnızca Antalya değil aynı zamanda Isparta, Burdur gibi çevre illerde ve bu illerin ilçelerinde de hizmet sunmaktayız. Firmamız yaklaşık olarak 17 senedir temizlik hizmet sektöründe yer almaktadır. Hızlı ve pratik olarak temizlik işlemlerini gerçekleştirmekte temizliği sizin için yük olmakta çıkarmaktayız. 

Tek temizlik firması olarak Antalya banka temizliğinin yanı sıra, dış cephe temizliği, ev temizliği, bahçe bakımı, sözleşmeli personel temini, otel temizliği, bina temizliği, havuz temizliği, zemin temizliği, mermer cilalama gibi pek çok hizmet grubu için temizlik hizmeti sunmaktayız. Firmamız temizlik hizmetlerinden yararlanmak için web sitemiz üzerinden, mail adreslerimizden ve yedi yirmi aktif telefon numaralarımız üzerinden bizlere ulaşabilirsiniz. Birden fazla hizmet grubundan hizmet talep etmeniz durumunda kampanyalı ve indirimli fiyatlarımızdan yararlanabilirsiniz. Temizlik hizmetlerimiz sırasında çevre düzeni ve kirliliği sorunlarını önemsemekte olabildiğince kimyasal deterjanlardan kaçınmaktayız. Kaliteli temizlik hizmetine uygun fiyatlar ile sahip olabilmek için bizi arayın…

Top