Antalya AVM Temizliği

Alışveriş merkezleri kullanım itibari ile en çabuk kirlenen alanlardandır. Sürekli insanların girip çıktığı Avm’lerde enfeksiyon riski çok fazladır. Bunun bilincinde olan Akarsu Temizlik, avm temizliği konusunda da kaliteli temizlik hizmeti sunar. Antalya bölgesinde verilen temizlik hizmetlerimizden en çok talep

Her gün binlerce insanın ziyaret ettiği alışveriş merkezleri bu nedenle temizliğe en çok ihtiyaç duyulan alanlardandır. Alışveriş merkezlerinin kurumsal bir görüntü sergilemeleri açısından temizliğe çok dikkat etmeleri gerekmektedir. Düzgün temizlenmeyen bir mekânı kimse ziyaret etmek istemez. Akarsu Temizlik firması olarak siz değerli müşterilerimize Antalya avm temizliği konusunda garanti veriyoruz. Kullanmış olduğumuz kaliteli ürünler ile sektörde fark yaratmaya devam ediyoruz.

Deneyimli personellerimiz ile işimizi layıkıyla yapıyoruz. Gerekli tüm önlemleri alan firmamız, iş güvenliği konusunda personelleri sürekli eğitime tabi tutmaktadır. Alışveriş merkezlerinde yapılan temizlik esnasında, müşterilerin rahatsız olmaması için büyük bir titizlik ile çalışılmaktadır.

İşimizin öneminin farkında olan Akarsu Temizlik, vardiyalı temizlik grubu oluşturarak geceleri dip – bucak temizlik yaparken, AVM’nin açık olduğu zamanlarda da mobil temizlik hizmeti ile müşterileri rahatsız etmeyecek şekilde hizmet verilmektedir.

Hizmetlerini 7 / 24 aralıksız şekilde sürdüren firmamız, profesyonel hizmet anlayışı ile rakiplerini geride bırakmıştır. Disiplinli bir çalışma prensibi olan Akarsu Temizlik, hijyen kurallarına da son derece uymaktadır.

Müşteri memnuniyetini göz önüne alan firmamız, en kolay ve en pratik şekilde hizmetlerini sürdürmektedir. Çok sık kirlenen yerleri temizlemek zordur. Ancak firma elemanlarımız tecrübesi ile bu zorluğun üstesinden gelmektedir.

Akarsu Temizlik olarak siz değerli müşterilerimizin AVM temizliğine talibiz. AVM’lerin zemini, merdivenleri ve en çok kullanılan tuvaletleri her saat başı kontrol edilmektedir. Hijyen ve sağlık açsından tuvaletlerin temizliği çok önemlidir. Temiz olmayan lavabolardan ciddi rahatsızlıklar bulaşmaktadır. Bu nedenle en iyi malzemeler ile en iyi temizlik hizmetini veren firmamız, müşterilerinizin daima temiz bir ortamda alışveriş yapmasını sağlar. İnşaat sonrası ve devamında gerekli olan AVM temizliği için en doğru adres Akarsu Temizlik firmasıdır. 20 yıllık sektör tecrübesi ile işinizi en kısa sürede bitirmektedir. Firmamızın AVM temizliği hizmeti için bizimle irtibata geçebilirsiniz.

Top