Antalya zemin temizliği AKARSU Temizlik

Geniş alan fabrika, okul, hastane, alışveriş merkezi ve şirketlerde uygulama alanı bulunan zemin temizliği konusunda, Antalya zemin temizliği firması uzman personelleri ile hizmet sunmaktadır. Gizliliğe ve özel emniyet gereksinmelerine gerek duyan bazı temizlik alanları için firmamız yüksek dereceli güvenlik soruşturulması yapılmış personel görevlendirmektedir. Zemin temizliği görsel güzellik olarak da önem taşır. Bu yüzden yıkama kurulama ve cilalama işlemlerinde ileri teknoloji temizlik makinaları ile hizmet vermekteyiz. Temizlenecek alanda kazalara sebebiyet vermemesi için tedbirler alınarak çalışma yapmaktayız. Birçok okul, fabrika, hastane vb. yerlerde uzman personeli ile hizmet veren firmamız en uygun fiyat seçenekleri ve ödeme koşulları ile müşterilerimizin hizmetindedir.

Apartman temizliği diğer temizlik türlerinden farklı olarak, periyodik bakım ve temizlik uygulamaları içermektedir. Gelişen konut sektörü sebebi ile apartman sayısında önemli bir artış görülmektedir. Tüm apartman ve toplu konutlarda temizlik hizmeti veren Antalya apartman temizliği firması olarak, uzman ve temizlik konusunda tecrübeli personeller ile hizmet vermekteyiz. Binaların giriş kapısından başlamak suretiyle, tüm merdivenler, bina içi cam ve pervazları titizlikle silinerek temizlenir. Paspas atılacak alanlar temizlendikten sonra varsa binaların ortak alanları otopark ve bahçe kısımları temizlenir. Tavsiye edilmek yöntemi sayesinde hatırı sayılır bir apartman temizliği müşteri potansiyeline ulaşan firmamız, en kolay ödeme seçenekleri ve uygun fiyatlarla sizlere hizmet sunmaktadır.

Yüksek binaların dış cephelerinde mevsimsel değişiklikler sebebiyle kir ve lekeler oluşmakta ve görsel kirliliğe sebep olmaktadır. Bu tür binaların dış cephe temizliği zorluk derecesi yüksek bir uygulamadır. Yüksek güvenlik önlemleri gerektiren bu tür çalışmalarda firmamız tüm emniyet tedbirlerinin alındığı ve ortamlarda ve uzman personellerle hizmet sunmaktadır. Genellikle tamamen cam ya da kaplama ile kaplı dış cephe temizliği Antalyadış cephe temizliği tarafından özenle yapılmaktadır. Kullanıldığımız makine ve aparatlar sayesinde ulaşılamaz denilen her bölgede memnuniyet verici sonuçlar almaktayız. Bina dışına kurulan asansörler sayesinde tüm dış cepheler mükemmel temizliğe kavuşmaktadır. Uzun yıllardır sektörde öncü firmalardan olan kuruluşumuz en uygun fiyat ve ödeme koşulları ile tüm müşterilerimizin hizmetindedir.

Top